Zážitkový den našich páťáků z Oloví

Dne 4.2.2016 jsme cestovali vláčkem do Karlových Varů – Dvorů, do Centra zdraví a bezpečí, do Světa záchranářů. Bylo nevlídné počasí, náladu však nepokazilo. Přivítání v recepci areálu bylo velmi milé a příjemné. Děti byly seznámeny s programem a celý tým záchranářů se dětem představil. Poté jsme procházeli „světem rizik“. Program probíhal v různých domcích. Líbilo se nám úplně všechno. V programu Svět zdraví – první pomoc jsme obdivovali vybavení moderní sanitky, operačního sálu, někteří si zkusili i měření tlaku a masáž srdce. Vidět práci záchranářů zblízka a na vlastní kůži, to už je zážitek a zároveň velký obdiv k této profesi. V celém záchranném kruhu děti se záchranáři spolupracovaly, získaly cenné rady. Celé dopoledne bylo moc hezké. Děkujeme.

Mgr. Miluše Kamasová ve spolupráci s Kateřinou Dojčarovou, fotografie jsou k prohlédnutí zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *