Veřejná zakázka – nové

V rámci realizace IPo Rozvoj jazyků reg. č. CZ.1.07/1.1.00/56.1584 vyhlašuje Základní škola a mateřská škola Oloví, okres Sokolov, příspěvková organizace výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku „Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky a zahraniční jazykový kurz pro učitele“ pod číslem C152883 zveřejněnou na stránce:

http://www.op-vk.cz/cs/siroka-verejnost/verejne-zakazky/nove-vyhlasene-zakazky/vyzva-k-podani-nabidek-na-verejnou-zakazku-zahranicni-jazykove-vzdelavaci-pobyt-pro-zaky-a-zahranicni-jazykovy-kurz-pro-ucitele.html

Vyzva Rozvoj jazyku nove

Priloha c.1 Kryci list

Priloha c.2 Cestne prohlaseni kvalifikace uchazece

Priloha c. 3 Navrh smlouvy

Priloha c. 4 Specifikace predmetu plneni nove

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *