Vánoční výlet do Karlových Varů

13. 12. vyjeli naši sedmáci na vánoční výlet do světoznámých lázní v Karlových Varech, kam vyrazili s cílem poznávat toto lázeňské město ve vánočním čase. Už společné cestování bylo zábavné. V Karlových Varech nás přivítalo sluníčko a podpořilo příjemnou náladu. Malou zastávkou byla prohlídka Národního domu. Na trzích jsme se vyfotili u krásných jesliček, ochutnali horkou hrušku a vše si prohlédli. Líbil se nám zasněžený Thermal. Na kolonádě jsme ochutnali minerální prameny, které však chutnaly spíše turistům než nám. U Vřídla byla zastávka s ochutnávkou teplé karlovarské oplatky. Autobusem jsme dojeli do obchodního centra Varyáda, kde jsme dokoupili dárečky. Vlakem jsme se odpoledne vrátili spokojení domů.

Další fotografie v galerii.

Mgr. Miluše Kamasová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *