Úspěch našich žáků v soutěžích MŠMT

V tomto školním roce se naše škola zapojila do soutěží vyhlášených MŠMT, první soutěž s názvem SAPERE – vědět, jak žít je zaměřena na zdravý životní styl, druhá soutěž pak na finanční gramotnost žáků.

Během prosince se uskutečnila školní kola těchto soutěží, kterých se účastnili všichni žáci:

SAPERE – I. kategorie – žáci 4. a 5. ročníku

SAPERE – II. kategorie – žáci 6. až 9. ročníku

Finanční gramotnost – I. kategorie – žáci 6. až 9. ročníku

Nejlepší 3 soutěžící v každé kategorii vytvořili tříčlenný tým, který se minulý týden utkal v lítém boji s ostatními školami v rámci okresního kola obou soutěží. A zde jsou excelentní výsledky, které si zaslouží obrovskou gratulaci a velké díky za reprezentaci naší školy v rámci okresu Sokolov.

První tým složený z kapitána Mariana Dunky a členů Evy Tulekové a Moniky Goliášové se umístil v okresním kole I. kategorie soutěže „SAPERE – vědět, jak žít“ na úžasném 2. místě. GRATULUJEME!!!

Druhý tým složený z kapitána Martina Odehnala a členů Nely Süssnerové a Vojty Tuleka vyhrál ve své kategorii okresní kolo soutěže „SAPERE – vědět, jak žít“ a postupují do krajského kola, DĚKUJEME, GRATULUJEME A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!

Třetí tým ve složení kapitán Nela Süssnerová, členové Nikol Jelínková a Jakub Šejhl se umístil na skvělém 2. místě okresního kola soutěže Finanční gramotnost, GRATULUJEME!!!

Diplom – Fgsoutez – Nela Sussnerová Nikol Jelínková Jakub Šejhl

Diplom – Sapere – monika goliášová marian dunka Eva Tuleková

Diplom – Sapere – Nela Sussnerová Martin Odehnal Vojtěch Tulek

Náš tým ve složení Martin Odehnal, Nela Süssnerová a Vojtěch Tulek se probojovali v krajském kole na 1. příčku, ze které postoupili do celostátního finálového kola konaného 19. března 2014 v Praze na magistrátu hlavního města. Po nelítostném boji získali jedinečné 5. místo v rámci celé republiky. SRDEČNĚ GRATULUJEME k velkolepému úspěchu!!! Děkujeme za vzornou reprezentaci, za skvělou spolupráci a přejeme mnoho takových úspěchů a nezapomenutelných zážitků i nadále 🙂

Fotografie jsou k shlédnutí zde.

Výsledky celostátního kola