Recitační soutěž – školní kolo

Dne 2.3. jsme se opět po roce sešli na školním kole recitační soutěže. Ve třech kategoriích zde žáci, kteří postoupili z třídních kol, bojovali o postup do okresního kola recitační soutěže, která se uskuteční v Sokolově. Soutěž zahájili žáci 1. ročníku, budoucí recitátoři, svým pásmem říkanek. Po nich předstoupili před své spolužáky a rodiče soutěžící recitátoři z jednotlivých tříd. Porota složená z vyučujících českého jazyka hodnotila vhodný výběr textu, kvalitu přednesu a celkový dojem soutěžícího. Z jednotlivých kategorií tak vybrala a ocenila následující žáky:

1.kategorie (2. a 3. ročník)

  1. místo – Jan Pejpal
  2. místo – Sára Pivničková
  3. místo – Linda Dobošová

2.kategorie (4. a 5. ročník)

  1. místo – Ondra Odehnal
  2. místo – Valerie Berkyová
  3. místo – Jakub Hofman

3.kategorie (2. stupeň)

  1. místo – Tereza Hajská
  2. místo – Jakub Augustin
  3. místo – Michal Záhorský

 

Děkujeme všem, kteří se na recitační soutěž připravovali, blahopřejeme vítězům a těm, kteří se neumístili podle svých představ, přejeme do dalších let spoustu vytrvalosti, dobré texty a v příštích soutěžích hodně zdaru.

Postupujícím žákům přejeme hodně štěstí v okresním kole v Sokolově. Fotografie jsou ke shlédnutí zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *