Recitační soutěž – okresní kolo

Dne 17. 3. 2016 jsme se s žáky naší školy opět zúčastnili okresního kola recitační soutěže v Sokolově. Žáci Jan Pejpal a Sára Pivničková byli reprezentanty  1. kategorie, žák Ondřej Odehnal 2. kategorie a žák Jakub Augustin odprezentoval svou báseň  v kategorii 3. Všem těmto žákům děkujeme za odvahu postavit se před tak početné publikum s odhodláním podat co nejlepší výkon. A vězte, že jejich přednes básně byl výkonem, nad kterým jsem se dmula hrdostí.  V letošním ročníku jsme navázali na úspěch žáka  Michala Záhorského z roku 2015. Žák Jakub Augustin rovněž postoupil do krajského kola, z čehož máme neskrývanou radost. Přejeme Jakubovi hodně štěstí a mnoho úspěchů v dalším jeho snažení.

Blanka Polanová, třídní učitelka VI. třídy

Poděkování patří i všem našim učitelkám českého jazyka, které žáky svědomitě připravovaly jak v rámci třídního, tak i školního a okresního kola recitační soutěže. Děkujeme nejen za váš strávený čas, ale i za ochotu, podporu a povzbuzování našich žáků. Děkujeme.

Náš tým

vítěz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *