Recitační soutěž 2015

V průběhu měsíce ledna a února probíhala třídní kola recitační soutěže, do školního kola postoupili nejlepší z nejlepších. Dne 11. března se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže za účasti nejen žáků a poroty složené z řad pedagogů, ale i rodičů a příznivců poezie. Soutěž nám zpestřili žáci 1. ročníků, budoucí recitátoři, svým pásmem říkanek.

1. kategorie (2. a 3. ročník)

1. místo – Ondřej Odehnal

2. místo – Kateřina Palová

3. místo – Natálie Štěpánová

DSC_0525

2. kategorie (4. a 5. ročník)

1. místo – Michal Záhorský

2. místo – Jakub Augustin

3. místo – Patrik Štětina

DSC_0531

3. kategorie (2. stupeň)

1. místo – Eliška Odehnalová

2. místo – Martina Strnadelová

3. místo – Tereza Hajská

DSC_0533

Všem vítězům gratulujeme! Všem zúčastněným děkujeme za statečnost a odvahu!

Těm, kteří se umístili na 1. místě, přejeme hodně štěstí v okresním kole v Sokolově.

Náš recitační tým posílí i Matěj Opatrný ze VI. třídy, který se nemohl zúčastnit školního kola z důvodu sportovní reprezentace, před porotu předstoupil dnes dodatečně a svým výkonem ji přesvědčil, že má předpoklady pro účast v okresním kole.

Více fotografií je ke shlédnutí zde.

Video ze školního kola je k vidění zde.