Pro rodiče
Přeškrtnuté křížky a Zlomená kolečka na okresním turnaji v piškvorkách

Přeškrtnuté křížky a Zlomená kolečka na okresním turnaji v piškvorkách

Každoroční turnaj v piškvorkách se pro letošní rok přesunul ze sokolovského gymnázia na ISŠTE. Naše škola letos vyslala dva týmy a ani jeden z nich se v početné konkurenci neztratil. Oba týmy postoupily ze základní skupiny a ve čtvrtfinále měly možnost bojovat o účast mezi nejlepšími. Dvě prohry však znamenaly, že si to oba týmy rozdají mezi sebou o 5-8 místo a tím o postup do krajského kola v Karlových Varech. Z tohoto souboje vyšel vítězně tým Přeškrtnutých křížků, který se může těšit na další souboje s těmi nejlepšími týmy v kraji.

Přeškrtnutné křížky: Dominika Pecková, Daniel Seifert, Matyáš Augustin, Michael Valíček

Zlomená kolečka: Jan Pejpal, František Havelec, Kateřina Omraiová, Matěj Jančík

Fotografie z turnaje najdete v galerii

Oběma týmům děkujeme za zdařilou reprezentaci.