Přehlídka videí ve sportovní hale ISŠTE Sokolov

13. 12. 2017 se členové Klubu silných a kroužku fyzické zdatnosti zúčastnili přehlídky youtuberských videí, která vznikala v rámci projektu Zůstaňte s námi po škole! aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém a Karlovarském kraji a konala se pod taktovkou ISŠTE Sokolov v sokolovské sportovní hale. V průběhu dopoledne zde žáci shlédli nejen videa zúčastněných škol a jejich doprovodná vystoupení, ale přítomni byli také známí čeští youtubeři Nakashi a Nero, kteří žákům poskytovali cenné připomínky a rady, jak audiovizuální materiály tvořit (nebo naopak netvořit).  Ochotně také odpovídali na všetečné otázky týkající se jejich činnosti na YouTube.

Video, které pro přehlídku připravila naše škola, je nyní také dostupné na YouTube. Máte-li zájem, prohlédněte si ho a připojte k němu své připomínky. Žákům pochvala i konstruktuvní kritika jistě udělají radost.

 

Fotografie z akce naleznete v galerii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *