Přání ke Dni učitelů

V pátek 27. března žáci IX. třídy popřáli učitelům k jejich svátku:

Milá paní ředitelko/milá paní učitelko/milý pane učiteli/milá paní vychovatelko, milá paní učitelko MŠ,

chceme Vám jménem svým i žáků celé školy poděkovat za zodpovědnou a náročnou práci, kterou pro nás děláte. Práce učitele má radostné, ale i těžké chvíle. Pracovat ve školství není žádný med, ale je to práce krásná, tvořivá a přináší stále nové zážitky. A právě teď Vám chceme z upřímného srdce popřát, aby se ty těžké chvíle z vašeho povolání vytratily, a aby těch usměvavých bylo co nejvíce. Přejeme Vám žáky, kteří by Vás poslouchali, dobře se učili a ctili si Vás a zároveň i odpovědné rodiče, se kterými se bude dobře spolupracovat. Rádi bychom Vám popřáli, abyste si svůj svátek užili, a to právě zítra, kdy  si připomínáme výročí narození Učitele národů – Jana Amose Komenského – 28. března.                                                 Žáci IX. třídy

Deváťáci si pro učitele připravili milou i sladkou pozornost – vlastnoruční výroba.DSC_0434 DSC_0450.

Více fotografií na olovizs.rajce.idnes.cz