Plán kulturních akcí mateřské školy Oloví

Vážení rodiče,

připravili jsme pro vás plán, předem naplánovaných kulturních akcí, naší mateřské školy do konce školního roku 2012/2013

Únor – dne 14.2.2013 od 16.00 zveme malé piráty, prince a princezny, berušky, víly, čarodějnice, loupežníky a další nadpřirozené bytosti na maškarní rej s doprovodným programem.

Březen – 27.3.2013 od 16.00 se s vámi rádi uvidíme při velikonočním barvení vajíček a pečení beránků, kdy si pro vás děti připraví malé velikonoční vystoupení

Duben – v tomto měsíci vás již po druhé rádi přivítáme na pálení čarodějnic, kdy se i tentokrát budeme snažit připravit pestrý program spojený s průletem čarodějnic a čarodějů naší obcí. Takže si oprašte své čarodějnické klobouky, řádně promažte svá košťata a 26.4.2013 se společně v 16.00 hod. slétneme před naší mateřskou školou. Chybět nebude také opékání hadích ocásků (buřtů) , které pro vás připraví doupě U dvou křehulí. Mladší, ale i starší čarodějnice se budou moci po průletu zkrášlit v nově otevřeném kadeřnickém salónu U bradavice.

Květen – ve čtvrtek 9.5.2013 rádi oslavíme spolu s našimi maminkami jejich svátek, který připadá na neděli 12.5.2013. Zazpíváme, zatančíme, zarecitujeme, něco pěkného jim vyrobíme a také dobrého upečeme. Na maminky se budeme těšit v 16.00 hod.

Červen – konec školního roku oslavíme dne 21.6.2013, kdy se společně ponoříme do říše skřítků. Připravený bude program plný her, soutěží a chybět nebude opět opékání buřtů. Malí skřítci budou moci po ukončení programu prožít v mateřské škole noc se skřítky, kdy pro ně bude opět připravený menší zábavný program.