pIšQworky jsou výzva!

Dne 30. září 2015 se pro žáky 8. a 9. ročníku uskuteční školní kolo 8. ročníku mistrovství škol v piškvorkách – pIšQworky 2015. Historicky největší studentské soutěže v ČR této taktické hry se v loňském roce zúčastnilo 33 000 studentů.

Pravidla jsou jednoduchá: Vyhrát může každý, kdo poskládá pět koleček či pět křížků do jedné řady dřív, než se to podaří soupeři!

Ti nejlepší ze školního kola, kteří vytvoří pětičlenný tým, mohou naši školu reprezentovat v oblastním kole a v případě úspěchu i v krajském a finálovém kole. To se uskuteční na konci listopadu v Brně.

Bližší informace o celé soutěži najdete na http://www.pisqworky.cz

Soutěž pIšQworky pořádá občanské sdružení Student Cyber Games (http://www.scg.cz).

Školního kola se zúčastnilo 20 žáků 8. a 9. ročníku (fotky jsou k dispozici na olovizs.rajce.idnes.cz), pětičlenný tým ve složení (pořadí dle úspěšnosti) Patrik Zrubec, Tomáš Pražák, Barbora Bodnárová, Simona Brandlová, Lucie Kašubiaková nás budou reprezentovat v oblastním kole na Gymnáziu v Sokolově. Přejeme hodně štěstí!!!

IMG_20150930_095058

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *