Oslavy Dne stromů akcí Štrůdlování

V pondělí 20. října jsme společně oslavili Den stromů akcí nazvanou Štrůdlování. Cílem této aktivity bylo pozitivně ovlivnit vztah žáků k přírodnímu prostředí. Její součástí byla pěvecká, taneční i scénická představení žáků zaměřená tematicky – jablko, strom. V rámci soutěže O nejlepší jablečný moučník vybírala porota, složená z členů pedagogického sboru. Učitelé hodnotili nejen celkový vzhled, ale i chuť moučníku.

Vítězové I. kategorie (I. – II. třída):
1. místo za CHUŤ – Jan Pejpal I. třída

1. místo za VZHLED – Jan a Martina Strnadelovi

Vítězové II. kategorie (III. – IV. třída):
1. místo za CHUŤ – Ladislav Havelec III. třída

1. místo za VZHLED – Tadeáš a Magdaléna Pleyerovi

Vítězové III. kategorie (V. – IX.třída):
1. místo za CHUŤ – Eliška Odehnalová VI. třída

1. místo za VZHLED – Natálie Petříková V. třída
Všem výhercům GRATULUJEME!

DSC_0504

Více fotografií zde