Oslavy 100. výročí vzniku ČSR

Oslavy 100. výročí vzniku ČSR

Po celý rok 2018 probíhaly oslavy k 100. výročí vzniku Československé republiky. K oslavám se připojili svým kulturním vystoupením i žáci sedmého a devátého ročníku ZŠ Oloví.

Program ve vyzdobené tělocvičně zahájili žáci sedmé třídy. Zábavnou formou seznámili spolužáky s dávnou historií – příchodem praotce Čecha a původem vzniku našeho státu. Program s nimi nastudovala a vystoupení se zúčastnila Mgr. Hana Suttá.

Ve vážnějším tónu pokračovali žáci deváté třídy, kteří se proměnili v moderátory. Nastínili atmosféru vzniku První republiky, pomocí videosekvencí přiblížili hlavní osobnosti. Vše bylo doplněno vhodným akustickým doprovodem.

Technickou produkci programu zajistil Mgr. Tomáš Korel

Celý program zkomponovala Mgr. Miluše Kamasová.

https://olovizs.rajce.idnes.cz/Oslavy_100._vyroci_vzniku_CSR/