Oslava Dne Země

Na oslavu Dne Země připravujeme 22.4. 2015 v naší škole tradiční ekodílny, které jsou pořádány v rámci udržitelnosti grantového projektu Do budoucna s kvalitnější výukou na ZŠ Oloví. Žáci budou vytvářet výrobky z odpadového materiálu a na výsledky jejich snahy se můžete po jejich skončení podívat ve fotogalerii.

V tomto roce jsme požádali o zapojení i děti z mateřské školky – máme se na co těšit nejen my, ale i žáci a učitelé z jiných škol, jelikož výrobky z odpadového materiálu poputují na výstavu do základních škol v regionu. Po skončení výstavy na konci školního roku předáme výrobky zpět svým majitelům, aby se  mohli pochlubit i doma.

Den Zeme 4Do ekodílen se žáci zapisují dle jejich volby a zájmu, v ekodílně se pak mohou setkat žáci z různých ročníků a vzájemně se doplňovat a pomáhat si:

Žáci si mohou vybírat z následujících ekodílen:

Veselá jarní louka, Mimoňovo člobrdo, PETky PETkrát jinak, Módní doplňky, Košíkovaná, ZOO aneb když odpady znovu ožijí, 3D Eko-obrazy, Kartonový svět, PET Art, Pejsci s boudičkou, Příšerky, Košíček z PET lahve, Globus (vzkaz Zemi) a motýlek pro radostEkodílna1 Ekodílna2 Ekodílna3 Ekodílna4 Ekodílna5 Ekodílna6 Ekodílna7 Ekodílna8 Ekodílna9 Ekodílna10 Ekodílna11 Ekodílna12 Ekodílna13