Opatření od 14. 10. 2020

Vážení rodiče, milí žáci a učitelé,

na základě rozhodnutí vlády dochází k uzavření celé základní školy od 14. 10. 2020 do 1. 11. 2020. 

Naším cílem je zachovat kontakt s žáky, vzdělávání a režim dopolední výuky,  proto v Edupage obdržíte nový rozvrh hodin pro videokonference. Období mezi nimi je určeno pro samostatnou práci žáků. 

Zapůjčení notebooků – Pro zákonné zástupce, kteří při dotazníkovém šetření projevili zájem o zapůjčení výpočetní techniky pro online výuku a ještě si notebook nevyzvedli…Domluvte si prosím čas převzetí na telefonním čísle 352 673 120, 733 533 070, 736 699 802. (Omlouváme se, ale vzhledem k obrovskému zájmu o počítače budou upřednostněni ti, kteří si požádali o techniku přes Edupage.)

V případě, že se připojení z různých důvodů nepovede…..nestresujte se, ale pošlete učiteli zprávu, že se vám nedaří připojit a důvod, proč se tomu děje. Učitel vám pak navrhne jiný způsob výuky.

Školní stravování – MŠMT zatím školám neposlalo žádné pokyny a je možné, že dojde k nějaké změně. Od 14. 10. zatím umožníme dětem přijít si pro oběd do kastrůlku. Je potřeba dvou kastrůlků na výměnu, aby nikdo nevstupoval do školy, ale výměna by probíhala u dveří vedoucí školní jídelny (u mostu). Všem dětem jsme oběd odhlásili a pokud máte zájem o výše uvedený způsob odběru oběda, přihlaste se prosím dnes do 13.30 na telefonním čísle 725 553 673. 

Děkujeme za pochopení a spolupráci