Kurz práce na PC a dalších elektronických zařízeních

Také tento školní rok Vám nabízíme možnost zapojit se do kurzu, jehož absolventi získají základní uživatelské dovednosti v práci s počítačem a dalšími elektronickými pomocníky (tablet, mobilní telefon,…) – práce se soubory a složkami, základní nastavení prostředí operačního systému, kancelářský software (Word, Excel, PowerPoint a podobné), komunikace (e-mail, WhatsApp, Skype,…), multimedia a další témata dle zájmu a domluvy.

Chcete-li se Vy, nebo někdo z Vašich blízkých či známých naučit, jak efektivně a spolehlivě pracovat elektronikou, nebo se jen chcete procvičit/zdokonalit, sdělte, prosím, své jméno a kontaktní údaje na telefonním čísle 352 673 120 – sekretariát ZŠ. Na stejném čísle se také můžete dozvědět další informace.

Mgr. Tomáš Korel