Krajský přebor v šachu

Krajské kolo školních týmů v šachu

V kategorii 6. – 9. tříd ZŠ získalo naše družstvo 3. místo!

Ve středu 1. března proběhlo v prostorách společenského sálu v Alžbětiných lázních v Karlových Varech krajské kolo čtyřčlenných školních týmů v šachu. Soutěžilo se ve třech kategoriích (1. stupeň, 2. stupeň a střední školy) a poprvé v novodobé historii se odehrály všechny kategorie v rámci krajského kola najednou. Reprezentace jednotlivých škol bojovali o titul krajských šampiónů a v každé kategorii o dvě postupová místa na červnové republikové finále.

Náš tým reprezentovali žáci 7. třídy ve složení Adrian Kotlár, Jakub Augustin, Daniel Bock a Jan Kajaba. Celkem ve druhé kategorii soutěžilo 10 družstev a hrálo se švýcarským systémem na 7 kol. Po pěti výhrách a dvou porážkách jsme získali celkové třetí místo.

Tady jsou naše výsledky:

ZŠ KRUŠNOHORSKÁ KARLOVY VARYZŠ TEPLÁGYMNÁZIUM CHODOVZŠ KARLOVY VARY KONEČNÁ 25ZŠ HORNÍ SLAVKOVZŠ TOUŽIMZŠ J. A. KOMENSKÉHO
KARLOVY VARY
ZŠ OLOVÍ3:14:00:40:43,5:0,52,5:1,53:1

Děkujeme našim žákům za výbornou reprezentaci naší školy!

Bližší údaje jsou na těchto stránkách:

http://www.ddmkv.cz/hlavni-udalosti/124-krajsky-prebor-skol-v-sachu

a fotografie:

http://www.ddmkv.cz/fotogalerie/178-krajsky-prebor-skolnich-tymu-v-sachu

a v galerii.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *