Krajské kolo soutěže v páce

Dne 20.3.2014 se v Toužimi konalo krajské kolo soutěže v páce, kterého se zúčastnily školy z celého Karlovarského kraje. Za ZŠ Oloví nastoupili žáci IX.B. Všichni žáci byli na začátku celé soutěže rozděleni do tří skupin dle své hmotnosti:
1)lehká váhová kategorie
                                                                                                                                                  2)středně těžká vahová kategorie
                                                                                                                                                  a 3)těžká váhová kategorie.
Přičemž náš Michal Hájek byl zařazen do lehké váhové kategorie a žáci Erik a René Dzurkovi do středně těžké váhové kategorie. Po velmi vyrovnaných a náročných bojích mezi jednotlivými soutěžícím v daných kategoriích byli vyhlášeni tři nejsilnější chlapci kraje. Michal Hájek se umístil na skvělém třetím místě, Erik Dzurko obsadil bramborovou příčku a René Dzurko skončil na pěkném pátém místě. Všem třem zúčastněným žákům děkujeme za výbornou reprezentaci a gratulujeme k výsledkům!
IMG_20140320_094310