Krajské kolo školních týmů v šachu

Krajské kolo školních týmů v šachu

V kategorii 6. – 9. tříd ZŠ získalo opět naše družstvo 3 místo!

Ve čtvrtek 5. dubna proběhlo v prostorách společenského sálu v restauraci Meteor v Novém Sedle u Lokte krajské kolo čtyřčlenných školních týmů v šachu. Soutěžilo se ve dvou kategoriích (1. stupeň, 2. stupeň). Reprezentace jednotlivých škol bojovali o titul krajských šampiónů a v každé kategorii o dvě postupová místa na červnové republikové finále, které se koná ve Zlíně.

Náš tým reprezentovali žáci 8. třídy ve složení Adrian Kotlár, Jakub Augustin, Daniel Bock a žákyně 4. třídy Zlatice Kotlárová. Celkem ve druhé soutěžilo 5 družstev a hrálo se švýcarským systémem na 4 kola. Po jedné výhře, remíze a dvou porážkách jsme získali celkové třetí místo.

Tady jsou naše výsledky:

GYMNÁZIUM CHODOV ZŠ KARLOVY VARY KONEČNÁ ZŠ AŠ ZŠ J. A. KOMENSKÉHO

CHODOV

ZŠ A MŠ OLOVÍ 0 : 4 1 : 3 3 : 1 2 : 2

Děkujeme našim žákům za skvělou reprezentaci naší školy!

ZDE JE ODKAZ NA VÝSLEDKY: http://chess-results.com/tnr344405.aspx?lan=5&art=0