Informace pro 1. a 2. třídu k návratu do školy

Vážení rodiče a milé děti, s radostí vám oznamujeme, že od středy 18. 11. 2020 můžete přijít zpět do školy.

Úpravy v provozu školy:
Při vstupu do školy si každý vydezinfikuje ruce.

Z organizačních důvodů se bude měnit rozvrh hodin a budete se všichni učit denně od 8.00 do 11.40 hodin. Všichni musí mít ve škole po celou dobu pobytu (i ve školní družině) roušku nebo obličejový štít. Roušku je důležité mít i náhradní a sáček na odkládání. Ve školní jídelně mohou všichni sundat roušku pouze během konzumace stravy. Ve školní jídelně se můžou stravovat pouze zaměstnanci školy a žáci první a druhé třídy. Ostatní si oběd odnášejí v kastrůlku.

Školní družina bude rozdělena na dvě oddělení tak, aby v jednom oddělení byli žáci první třídy a ve druhém oddělení žáci druhé třídy, a to ráno i odpoledne. Žádáme rodiče, aby z organizačních důvodů dohodli s paní vychovatelkou přesný čas příchodu a odchodu dítěte a tuto úmluvu pak dodržovali. Třídy i školní družina budou pravidelně větrat (alespoň 5 minut) každou přestávku a v polovině každé vyučovací hodiny. Děti budou podle možností chodit na procházky, třídy i školní družina.

Prosíme rodiče, aby děti teple oblékali na pobyt ve škole i venku.

Děkujeme za pochopení a spolupráci