Filmový den v AJ

Dnes 10. prosince vyučující anglického jazyka připravili pro žáky II. stupně netradiční projekt „Filmový den v AJ“. Během vyučovacího dne byly v interaktivní učebně promítány části filmů či seriálů v anglickém znění s titulky, pro žáky byly připraveny i zábavné pracovní listy, které ověřovaly, zda žáci poslechu rozumí – všechny naše divácké skupiny žáků byly příjemně překvapeny svými schopnostmi i dovednostmi z oblasti porozumění anglického jazyka, my vyučující samozřejmě ještě příjemněji. Velké díky patří těm, kteří se podíleli na přípravě a realizaci, tedy vyučujícím AJ – jmenovitě Tomáši Korelovi, Ing. Pavlu Plavcovi, Miroslavu Svobodovi a Daniele Ševčíkové, a v neposlední řadě i všem divákům, kterým se filmový den líbil, a kteří si z této projektové akce odnesli spoustu nezapomenutelných zážitků.

koláž
Fotografie si můžete prohlédnout na olovizs.rajce.idnes.cz