Den stromů – Štrůdlování

Ve čtvrtek 24. října jsme společně oslavili Den stromů akcí nazvanou Štrůdlování. Cílem této aktivity bylo pozitivně ovlivnit vztah žáků k přírodnímu prostředí. Její součástí byla pěvecká, taneční i scénická představení žáků zaměřená tematicky – jablko, strom. V rámci soutěže O nejlepší jablečný moučník vybírala porota, složená vždy ze dvou žáků každé třídy, z 50 druhů moučníků. Žáci hodnotili nejen celkový vzhled, ale i chuť moučníku.
Vítězové I. kategorie (I. – III. třída):
1. místo – Terezie Seifertová
2. místo – Tadeáš Pleyer
3. místo – Jakub Hofman
Vítězové II. kategorie (IV. – IX. třída):
1. místo – Eva Tuleková
2. místo – Nikol Jelínková, Diana Černá, Viktor Růža
3. místo – Pavel Kapuš
Všem výhercům GRATULUJEME!

Všem zúčastněným patří velké díky za jejich skvělé výkony 🙂 🙂 🙂

V tento den jsme navázali na akci „Vysaď strom pro mír“ a zasadili jsme na školní zahradě ještě 3 ovocné stromky.

kolážVíce fotografií můžete shlédnout na olovizs.rajce.idnes.cz