Beseda s podnikatelem a návštěva veletrhu fiktivních firem v Sokolově

ve čtvrtek 28.2.2013 – pro žáky VI., VII., VIII.A, VIII.B, IX.třídy

V rámci grantového projektu „Znovuoživení dávných řemesel a tradic – cestou z minulosti do současnosti“ č. CZ.1.07/1.1.11/05.0010, který je spolufinancovaný z ESF a SR ČR.

Odjezd z Oloví v 8:08 vlakem z nádraží. Sraz v 8:00 na nádraží. Předpokládaný příjezd zpátky ve 14:07, odjezd ze Sokolova ve 13:48, rozchod po příjezdu vlaku na nádraží v Oloví. Jízdné: 18,- Kč.

PROGRAM:

1. Beseda s podnikatelem – Firma KRUFIN byla oceněna v soutěži Stejná šance – Zaměstnavatel 2012. V anketě Osobnost roku 2009 Karlovarského kraje v kategorii firem převzal pan Julius Krupa cenu za podnikatelskou činnost. Tuto firmu navštívilo mnoho osobností nejen z oblasti politiky: např. prezident ČR Václav Klaus s manželkou, již bývalí ministři Jaromír Drábek a Jiří Pospíšil, i bývalý premiér ČR Mirek Topolánek.

2. Veletrh fiktivních firem – již 5. veletrh studentských fiktivních firem, který se koná v prostorách Městského kulturního domu na náměstí Budovatelů v Sokolově, pod záštitou Střední školy živnostenské.

  • vyhlásíme si „našeho soukromého“ vítěze v kategorii o nejlepší stánek, o nejlepší prezentaci, o nejlepší katalog, o nejlepší vizitku – formou anketních lístků